Özgür Özel’den skandal açıklamalar: Provokatörlere sahip çıktı!

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, 1 Mayıs kutlamalarında polise saldıran provokatörlere sahip çıkarak, “Suçluların mağdur mağdurların suçlu ilan edildiği bir süreçteyiz.” dedi.

Özgür Özel’den skandal açıklamalar: Provokatörlere sahip çıktı!
REKLAM ALANI
Yayınlama: 07.05.2024
A+
A-

TBMM’de MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile 45 dakika süren bir görüşme yapan CHP Genel Başkanı Özgür Özel, partisinin grup toplantısında gündeme dair açıklamalarda bulunuyor.

Özel’in açıklamalarından öne çıkan başlıklar şöyle:

1 MAYIS’TAKİ OLAYLAR

O gün birileri Anayasa’ya uymadılar. Anayasa’ya uymadıkları için emekçileri içeriye almadılar. Girmek isteyenler karşılarında kendileri de birer emekçi olan polisimiz kanunsuz bir emirle karşı karşıya getirildi. Gösterilen anlayış kıymetliydi ama ardından 49 yurttaşımız 1 Mayıs günü orada yaşananlar üzerine tutuklandı. Suçluların mağdur mağdurların suçlu ilan edildiği bir süreçteyiz.

Özgür Özel'den skandal açıklamalar: Provokatörlere sahip çıktı!

ANKARA’DA BÜYÜK EMEKLİ MİTİNGİ!

CHP olarak bütün emeklileri ve onlara destek vermek isteyen herkesi 26 Mayıs Pazar günü Ankara’daki büyük emekli mitingine davet ediyorum.

ÖZEL-BAHÇELİ GÖRÜŞMESİ

Sayın Devlet Bahçeli bizleri kabul etti. Sayın Bahçeli’ye onun şahsında tüm üyelerine teşekkür ediyorum. Kendisiyle gayet olumlu bir görüşme gerçekleştirdik. Geçmişte Türkiye siyasetlerinden yaptığı kıymetli aktarımlar için kendisine teşekkür ediyorum. Sayın Bahçeli ile seçim sonuçlarını samimiyetle değerlendirdik. Tebriklerini kabul ettik. Bundan sonraki süreç için yapıcı bir değerlendirme yaptık. Kendisinin de seçimlerden önce paylaştığı gibi 10 bin liralık emekli maaşıyla geçinmenin imkansızlığını ifade etti. Temmuz ayında asgari ücrete zam yapılmamasını ifade ettik. Atanmayan öğretmenlerden, staj mağdurlarına birçok konuda görüş alışverişinde bulunduk.

Özgür Özel'den skandal açıklamalar: Provokatörlere sahip çıktı!

 

Haberin Ayrıntıları Geliyor…

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.