CHP’li vekil ortalığı ayağa kaldırdı! Silahlar Teşkilat dizisine ait çıktı

CHP İçişleri Bakanlığından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Murat Bakan, İstanbul’da polis tarafından çok sayıda silah ele geçirildiği iddiasını sosyal medya hesabından paylaştı. Gerçek ortaya çıkınca düzeltmek zorunda kaldı.

CHP’li vekil ortalığı ayağa kaldırdı! Silahlar Teşkilat dizisine ait çıktı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 05.05.2024
A+
A-

CHP İçişleri Bakanlığından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Murat Bakan, TRT’de yayınlanan Teşkilat dizisinde kullanılan silahları gerçek sandı.

BAKAN YERLİKAYA’YI AÇIKLAMA YAPMAYA DAVET ETTİ

Bakan, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla, İstanbul’da polis tarafından çok sayıda silah ele geçirildiğini belirterek, İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya’yı açıklama yapmaya davet etti.

CHP'li vekil ortalığı ayağa kaldırdı! Silahlar Teşkilat dizisine ait çıktı

Bakan konuya ilişkin paylaşımında, “Dün İstanbul’da yunus ekipleri tarafından ele geçirilen silahlar. Bu miktarda silah ile neler yapılabilir? Bunların ele geçirilen kısmı olduğu düşünüldüğünde ele geçirilmemiş daha ne kadar silah olabilir? Yarın İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya’dan açıklama bekliyoruz?” ifadelerini kullandı.

DÜZELTMEK ZORUNDA KALDI

Gerçeğin ortaya çıkmasının ardından paylaşımını hesaplarından silen Murat Bakan, yeni bir paylaşım yaparak silahların bir TRT dizisinde kullanıldığı yönünde bilgi aldığını kaydetti.

İSTANBUL EMNİYETİ’NDEN AÇIKLAMA!

Konuya ilişkin İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nden de açıklama geldi.

Yapılan açıklamada, silahların TRT’de yayınlanan Teşkilat dizisine ait olduğu belirtildi.

CHP'li vekil ortalığı ayağa kaldırdı! Silahlar Teşkilat dizisine ait çıktı

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.