Antalya’da bir kişi başıboş köpeklerin saldırısına uğradı!

Antalya’da benzin almak için benzin istasyonuna giden bir şahıs, başıboş köpeklerin saldırısına uğradı. Ayağından yaralanan genç adam işinden oldu.

Antalya’da bir kişi başıboş köpeklerin saldırısına uğradı!
REKLAM ALANI
Yayınlama: 13.05.2024
A+
A-

Olay, gece saatlerinde Yeni Mahalle Milli Egemenlik Bulvarı üzerinde bulunan benzin istasyonunda meydana geldi.

Edinilen bilgiye göre; Ramazan Tuncer isimli vatandaş, benzin almak için motosikletiyle benzin istasyonuna girdi. Tuncer’in benzin istasyonuna girdiği esnada başıboş dolaşan sokak köpekleri, Tuncer’in yanına gelerek saldırdı.

BACAĞINDAN ISIRDILAR

O sırada istasyonda bulunan çarşı ve mahalle bekçileri olaya müdahale etmeye çalışırken, köpeklerden birisi Tuncer’in bacağından ısırdı. Acı içerisinde kıvranan Tuncer’in yardımına bekçiler koştu. Olay yerinde köpeklerin saldırısı sonucu yaralanan Tuncer, kendi imkânları ile Gazipaşa Devlet Hastanesi’ne giderek tedavi oldu.

Antalya'da bir kişi başıboş köpeklerin saldırısına uğradı!

YETKİLİLERE SESLENDİ: “Çalışamıyorum”

Benzin almak için petrole girdiğim anda başıboş şekilde dolaşan 5 köpeğin kendisine saldırdığını ve 2 tanesinin bacağından ısırdığını belirterek, “Acı içerisinde kıvrandım. Kendim motorla hastaneye gittim ama motoru zor kullandım. Hastanede gerekli müdahale yapılarak taburcu edildim. Başıma gelen olay yüzünden işe gidemedim. Ben günlük çalışan bir işçiyim. Nerede iş olursa oraya giderim ve bacağım yaralı olduğu için çalışamadım. Bu durumun tek suçlusu ise başıboş köpeklerin sokakta dolaşmalarına müsaade eden yetkililerdir. Artık sokakta başıboş gezen, saldırgan köpekleri görmek istemiyorum. Yetkililerin sesimi duymasını ve gerekeni yapmalarını istiyorum” dedi.

Antalya'da bir kişi başıboş köpeklerin saldırısına uğradı!

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.