AK Partili Gülver, borcu itirazsız kabul etti!

Edirne’nin Keşan ilçesine bağlı Beğendik beldesinde seçimleri kazanarak belediyeyi CHP’den teslim alan AK Partili Ferat Gülver, belediyenin borçlarını ilan ederken “Okudum, anladım, kabul ettim” dedi.

AK Partili Gülver, borcu itirazsız kabul etti!
REKLAM ALANI
Yayınlama: 10.05.2024
A+
A-

CHP’nin kazandığı AK Partili belediyelerde dev afişlerle borçlar ilan edilirken Edirne’nin Keşan ilçesine bağlı Beğendik beldesinde bunun tersi yaşandı.

AK Parti’den Beğendik Belediye Başkan Adayı olan Gazeteci Ferat Gülver, borçlu devraldığı belde belediyesiyle ilgili olarak sosyal medyada yaptığı duyuruda “Özellikle bazı CHP’li muhalefet belediyelerde dev pankartlar asılarak 5 yıl hizmet etmeyeceklerini ilan ediyorlar aslında. Adama sorarlar, ‘Niye aday oldun öyleyse?’ Biz Beyendik için hizmete talip olduk ve borcu da harcı da kabul ettik. ‘Okudum, anladım, kabul ettim’ diyerek imzaladık” dedi.

Özellikle bazı CHP’li muhalefet belediyelerde dev pankartlar asılarak 5 yıl hizmet etmeyeceklerini ilan ediyorlar aslında. Adama sorarlar, “Niye aday oldun öyleyse?” Biz Beğendik için hizmete talip olduk ve borcu da kabul ettik. “Okudum, anladım, kabul ettim” diyerek imzaladık.. pic.twitter.com/UpnXpsRVzb

— Ferat Gülver (@FeratGulver) May 10, 2024

 

 

 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.